
Каркасний басейн з накриттям Bestway 56432
5 736 ₴
- В наявності
- Код: 56432
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн з навісом від сонця .
Bestway 56432
Розміри : діаметр 244 см. висота 51 см. Висота навісу 189 см.
Об'єм :1688 літрів ( при 90% наповненні).
Каркас із сталевих труб. Чаша - трехслоййший аримированный сіткою ПВХ.
Зливний клапан.
Возможностьь підключення фільтр насоса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 1688 л |
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір басейну | 244 х 51 см. |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 736 ₴

