Комплектація
1.Басейн
2.Фільтр-насос.
3.Драбина.
4. Адаптер для зливання водиПрямокутний басейн Bestway 56456 серії Power Frame.
Розмір чаші 412 х 201 см. Висота 122 см.
Розмір із каркасом: 472 х 271 см.
Об'єм: 8124 літри
Матеріал каркаса: сталеві оцинковані труби. Матеріал чаші: два шари ПВХ + скловолоконна сітка.
Зовнішній шар ПВХ сірого кольору, внутрішній — блакитний з імітацією мозаїки.
Фільтр-насос продуктивністю 2006 л/год. Споживання електроенергії 45 Вт. Довжина кабелю 230 см.
Драбина з верхньою пложадкою, висота 122 см. Максимальне навантаження 125 кг. Матеріал: метал + пластик.
Можливе використання без фільтр-насоса, заглушки в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 74 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 412 см |
| Об`єм | 8124 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 201 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сіро-блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 819 ₴



