-15%

Прямокутний каркасний басейн 400х211х81 см, синій, 5700 літрів
8 899 ₴
7 538 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56405
+380978677000
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bestway 56405 каркасний басейн
Розміри : довжина: 400 см, ширина: 211 см, висота: 81 см.
Розміри з каркасом : довжина: 466 см., ширина: 276 см, висота: 81 см
Об'єм: 5700 літрів
Каркас з оцинкованых сталевих труб
Чаша з тришарового ПВХ ( ПВХ + скловолокно+ ПВХ)
Внутрішній ПВХ з імітацією мозаїки,зовнішній - синього кольору
Клапан для зливу води
Можливість використання без фільтр-насоа
Комплектація :
- Заглушки
- Адаптер для зливу води
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 5700 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 211 см |
| Висота | 81 см |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Каркасний басейн |
| Розмір басейну | 400 х 211 х 81 см. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 538 ₴

