-7%

Каркасний басейн 366х100 см, 9150 літрів, з фільтр-насосм та сходами, сірий
11 399 ₴
10 594 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56418
+380978677000
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн серії.Steel Pro Frame Pool
Розміри Діаметр : 366 см. Висота :100 см Глибина 92 см.
Об'єм ( при 90% наповненні): 9150 л.
Каркас з оцинкованых сталевих труб
Матеріал чаші : ПВХ + скловолоконна сітка+ ПВХ
Зовнішній ПВХ :світло-сірий
Внутрішній ПВХ : імітація мозаїки
Товщина стінки : 0,42 мм, дна 0,2 мм.
Можливе підключення фільтр-насоса
Можливе використання без фільтр-насоса
Зливний клапан
Комплектація :
- Фільтр-насос ( 2006 л\год,тип картриджа II)+ картридж+шланги, форсунки,хомути
- Драбина
- Адаптер для зливу води
Вага упаковки 37 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 9150 л |
| Діаметр | 366 см |
| Довжина | 366 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 39 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Каркасний басейн |
| Розмір басейну | 366 х 100 см. |
| Товар | Басейн без накриття |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 594 ₴

