-16%

Надувний басейн із м'яким дном 166х100х28 см Intex 57403
650 ₴
547 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57403
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн Intex 57403
6 кілець
розмір: 166*100 см. (довжина, ширина)
висота 28 см
об'єм: 102 л
надувне дно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 166 см |
| Об`єм | 90 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 150 до 200 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴
