Каркасний прямокутний басейн три на два метри .
В комплекті картріджний фільтр-насос Bestway 58381 продуктивністю 1250 літрів\год.
Каркас виготовлений з оцинкованих пофарбованих сталевих труб .
Чаша басейну з тришарового армованого сіткою ПВХ синього кольору .
Розміри : 430 х 211 см . Висота 81 см . Глибина 73 див. ( басейн набирається не до країв).
Розмір зі стійками : 430 х 241 див.
Обсяг 5700 літрів.
Вага : 33 кг Розмір упаковки : 105*40*28 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 81 см |
| Діаметр | 0 см |
| Довжина | 400 см |
| Об`єм | 5700 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 211 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 299 ₴


