
Сімейний каркасний круглий басейн 305х76 см з фільтр-насосм Бествей 56679
6 325 ₴
- В наявності
- Код: 56679
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглий каркасний басейн для сім'ї. Діаметр 305 см .
10 металевих стійок . Чаша з тришарового ПВХ.
Висота 76 см . Глибина 68 см ( Вода набирається не до країв.)
Обсяг 4678 літрів .
В комплекті фільтруючий насос 1250 літрів\год.
Вага 20 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Об`єм | 4678 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 305 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 325 ₴
