-14%

Басейн каркасний круглий 366х99 см, з фільтр-насосм і сходами, Intex 26716
12 857 ₴
11 086 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26716
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглий каркасний басейн на 8,5 тон. Фільтр-насос 2006 л/ч. і сходами з сьемными сходинками (6шт).
Діаметр 366 см. Висота 99 см.
Глибина 87 см ( вода набирається нижче країв ). Обсяг вироб 90% наповненні 8592 літрів.
Каркас з оцинкованих металевих труб , з'єднувачі з композитних матеріалів.
Матеріал чаші : трехлойный ПВХ з армуючої сіткою. Зовнішній шар світло-сірий. Внутрішній з імітацією мозачиной плитки.
Вага : 41 кг
Комплектація : Басейн , Фільтр-насос 2004 л\з , картридж тип А, Сходи, Заглушки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 8592 л |
| Діаметр | 366 см |
| Довжина | 366 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 99 см |
| Вага | 41 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 086 ₴

