Сімейний неглибокий каркасний басейн 305 сантиметрів .
Діаметр 305 см, Висота 66 див. Глибина 58 див. (набирається не до країв).
Обсяг 4062 літри.
Стійки металеві з полімерної фарбуванням .
Чаша з тришарового ПВХ. Зовнішній шар з малюнком. Середній - армуюча сітка .Внутрішній - білого кольору.
Вага в упаковці 16 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 66 см |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Об`єм | 4062 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 305 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 525 ₴


