Трехместная садовая качеля производства белорусской фабрики "Ольса".
Спинка качели не раскладывается в лежачее полодение. Основания под сидением из полипропилена .
Каркас из металла. Чехлы и тент из полиестеровой ткани.
Матрас с поролоном и 2 подушки в комплекте .
Размеры : Ширина 228 см. Высота 144 см. Глубина 121см.
Розміри сидіння: 136х67 див.
Розміри спинки: 136 х37 див.
Розмір тканинного тенту: 160х102 см
Діаметр труб на стійках Ø32х1,4мм;
Відправка тільки на вантажні отеления . Орієнтовна вартість пересилання 200 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ольса |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Діаметр несучої труби | 32 мм |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 228 мм |
| Глибина | 121 мм |
| Висота | 144 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 136 мм |
| Ширина спинки | 136 мм |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴



