Тримісні садові гойдалки для відпочинку "Барі". Виробництва відомого білоруського виробника садових меблів "Ольса"
Корпус металевий . Сидіння з поліпропілену. Тент та чохол матраца з поліестеру.
Матрац з поролоном і 2 подушки в комплекті . Наповнювач подушок -поролонова крихта.
Розміри : Ширина 220 см Висота 147 див. Глибина 121см.
Розмір сидіння 143 х 68 див.
Вага 30 кг
Максимальне навантаження 180 кг
Відправка тільки на вантажні відділення Нової пошти . Орієнтовна вартість пересилання 200 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ольса |
| Країна виробник | Білорусь |
| Діаметр несучої труби | 32 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 1445 мм |
| Глибина | 1210 мм |
| Ширина | 2040 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 370 мм |
| Глибина сидіння | 670 мм |
| Ширина сидіння | 1360 мм |
| Ширина спинки | 1360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴



