Відмінне крісло-шезлонг для релаксу .
Крісло має правную регулювання положення. Підлокітники з пластику.
Каркас з металевих труб. Сидіння з текстилена закріплений эластичым шнуром.
Витримує до 120 кг. Знімних підголовник-подушка.
Колір чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 116 мм |
| Глибина стільця | 95 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



