-1%

Дитячий надувний басейн 152х38 див. Bestway 56283
1 729 ₴
1 704 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56283
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн діаметром 152 см.
Висота бортів 38 см. Об'єм 580 літрів.
Каркас з металевих труб. Чаша з тришарового ПВХ. З'єднання пластикові.
Зливний клапан.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 580 л |
| Діаметр | 152 см |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 704 ₴

