
Батут Jump-2-Sky 427см (14ft) діаметр зовнішньої сіткою спортивний для дітей і дорослих
7 600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДТС427
+380958168139
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Увага! Дана модель батута не комплектується сходами. Рекомендуємо придбати драбину для комфортного проведення часу на батуті.
Акційна вартість товару зі сходами 7999грн
Характеристики:
Розмір батута: 14ft
Діаметр батута: 427 см
Висота від землі до стрибального мата: 80 см
Висота захисної сітки: 180 см
Загальна висота батута: 260 см
Максимальна вага користувача 150 кг
Тип захисної сітки: зовнішня
Вага батута: 78 кг
Каркас: Оцинкований
Кількість пружин: 96шт (оцинкована пружинна сталь)
Поставляється в 3-х упаковках:
119,0 x 38,0 x 17,0 cm
116,0 x 41,0 x 27,0 cm
114,0 x 42,0 x 14,0 cm
Покрокові рекомендації по складанню батутів:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jump-2-sky |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 78 кг |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Діаметр батута | 427 см |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 405 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 405 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴

