Журнальний столик зі скла і металу підійде як для відкритих терас або балкона ,так і для використання в будинку.
Колір темно-сірий.
Розміри :
Довжина : 85 см . Ширина : 45 см. Висота : 35 см.
Розмір упаковки : 88*6*47 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




