
Павільйон садовий 3х3 метра зі шторами "Oxis"
9 462 ₴
- Готово до відправки
- Код: Oxis
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий квадратний павільйон для відпочинку. Притінить та захистить вас і ваших гостей від негоди.
Каркас виготовлений з металевих труб . Накриття - поліестерова тканина.
На даху альтанки є клапан для вільного руху повітря. Що зменшує парусність і створює додаткову вентиляцію.
В комплекті штори . Штори з'єднуються між собою зав'язками . Ви можете з'єднати всі штори разом , та утворити закриту бесідку.
Ширина та довжина по даху 3 метри . Висота 2,8 метри.
Колір : Бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Квадратна |
| Форма даху | Вальмовий |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Полієстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 462 ₴




