Сімейний басейн Бествей 56411.
Каркас з металевих труб .
Чаша - тришаровий армований ПВХ. Розміри чаші : Висота 66 см. Ширина 201 см Довжина 300 див.
Каркас виступає з кожного боку на 15 см .
В комплекті фільтруючий насос . 1250 л\год. Об'єм : 3300 літрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 66 см |
| Довжина | 300 см |
| Об`єм | 3300 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 201 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 574 ₴

