
Павільйон садовий з москітно сіткою 3х3 м.
2 506 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон квадратної форми зеленого кольору.
Має білу москітну сітку.На сітці з двох сторін передбачена застібка-блискавка.
Какркас -металеві труби . Тент з поліпропілену,що дійсно не промокає.
Розміри : ширина 3 метри . ,довжина 3 метри . Висота 2,2 метри.
Вага 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Закрита альтанка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Форма даху | Шатровий |
| Форма підстави | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 506 ₴

