Садовий павільйон 3,6 метра діаметр. 1,8 метра відставнь між сусідніми опорами. Висота до переркладини 1,9 метра. Висота найвищої точки 2,2 м. Площа ~10 кв м .
Легко збирається.При необхідності розбирається ,та не займає багато місця.
Каркас із металу. Тент із поліестеру. Стіни бесідки із москітної сітки чорного кольору . Стіни кріпляться на блискавку до даху та можуть бути зняті при потребі .
З двох сторін передбачено вхід до павільйону,застібка-блискавка.. Коліки і мотузки ,для кріплення, входять до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Закрита альтанка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Форма даху | Шатровий |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2200 мм |
| Ширина | 3600 мм |
| Довжина | 3600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 315 ₴




