-1%

Гамак зі стійкою й москітною сіткою 200х140 см.
8 550 ₴
8 493 ₴
- В наявності
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гамак-бесідка складається з гамака з основою для нього, і павільйону з москітною сіткою від комах. Рама з металевих труб.
Накриття з поліестеру. Сам гамак із текстилену.
Лежак підвішений на металевих ланцюгах.
Максимальне навантаження 120 кг.
Розмір усієї конструкції: Довжина 240 см. Ширина 140 см.
Розмір гамака ( місця для лежання): Довжина 200 см. ширина 114 см. Вага 43 кг.
Москітна сітка з двох боків застібається на блискавку. Також, за потреби, її можна повністю зняти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Тип гамака | Двомісний |
| Матеріал ложа | поліестер |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Каркас (стійка) | Є |
| Навіс | Є |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1140 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Вага | 43 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 493 ₴



