
Каркасний круглий басейн 366х122 см, 10250 літрів, з драбиною, фільтр-насосом, тентом Bestway сірий
16 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56420
+380978677000
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн bestway 56420.Steel Pro Frame Pool
Розміри Діаметр: 366 см. Висота: 122 см. Об'єм (за 90% наповнення): 10250 л.
Каркас з оцинкованих сталевих труб. Матеріал чаші: ПВХ + скловолоконна сітка+ ПВХ
Зовнішній ПВХ: сірий колір
Внутрішній ПВХ: імітація мозаїки
Товщина стінок: 0,42 мм, дна 0,32 мм.
Комплектація: Картриджний фільтр-насос ( 2006 л/год,45 W, тип II) Тент (тарпаулін товщина 0,10 мм, діаметр 366 см) Драбина ( метал/пластик, 122 см висота, з верхнім майданчиком, максимальне навантаження 135 кг.) Зливний клапан)
Вага паковання 50 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 10250 л |
| Діаметр | 366 см |
| Довжина | 366 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
| Комплектація | Насос-фільтр |
| Продуктивність насоса | 2006 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Каркасний басейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 320 ₴


