Металева садова лавка . Порошкова покрасна .
Коричневий колір .
Лавка розбірна ,що істотно здешевлює пересилку. А так само дуже зручно для зберігання в міжсезоння .
Розміри : довжина 128 див. Глибина 58 див. Висота зі спинкою 85 см. висота сидіння 30 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота з урахуванням спинки | 85 мм |
| Висота сидіння | 30 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 549 ₴



