Садовий павільйон 3,6 метра відстань від протилежних стійок. 1,8 метра відстань між сусідніми опорами.
Висота до перекладин 1,9 метра. Висота в найвищій точці 2,2 м.
Площа ~10 кв м .
Легко збирається, При потребі, швидко розбирається і не займає багато місця. Каркас з металу. Тент з поліестеру. Стіни альтанки з москітної сітки чорного кольору .
Стіни кріпляться блискавкою до даху і снимаеются при необхідності .
З двох сторін передбачений вхід в павільйон ,застібка на блискавці.
Кілочки, мотузки для кріплення до землі в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Вальмовий |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3600 мм |
| Ширина | 3600 мм |
| Висота | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 315 ₴




