Садова гойдалка . Можна встановити в будь-якому зручному місці і при необхідності пересунути.
Розраховані на 3 людини. Максимальне навантаження 220 кг
Каркас виготовлений з металу. Сидіння і накриття з тканини (поліестер).
На сидінні є м'який матрац для Вашого комфорту (товщина матраца 4 см.)
Розміри : Висота 170 см
Ширина 152 см. Ширина сидіння 128 см.
Глибина 110 см. Глибина сидіння 45 см.
Вага 19 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1Px |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | метал покритий порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 220 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 152 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 18 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1350 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 459 ₴




