-9%

Каркасний басейн bestway 56403 259 х 170 х 61 см.
4 264 ₴
3 882 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56403
+380978677000
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн bestway 56416.Steel Pro Frame Pool
Розміри Довжина — 259 см, ширина — 170 см Висота:61 см.
Об'єм (за 90% наповнення): 2300 л.
Каркас з поцинкованих сталевих труб Матеріал чаші: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ Вага паковання 15 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 2300 л |
| Довжина | 259 см |
| Ширина | 170 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Каркасний басейн |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 882 ₴
