
Надувний басейн дитячий інтекс 57422 147 х 33 см, 355 літрів з надувним дном
547 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57422
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн дитячий інтекс 57422
Надувне дно.
Розмір:147 см. Висота: 33 см. Об'єм: 355 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 355 л |
| Діаметр | 147 см |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 100 до 150 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴
