Гамак на одну людину.
Завдяки дерев'яним планкам завжди тримає форму та не збивається в купу.
Матеріал — полікотон. Розміри 100х200 метрів.
Подушечка в комплекті.
Витримує до 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ложа | Полікотон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

