Розкладний столик для балкона або тераси на дві персони .
Столик складається і не займає багато місця . Виготовлений з металу, Столешня -гартоване скло. Розміри : 70х70 див Висота 70 см.
Кути заокругленны.
Вага 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴


