
Батут JUST FUN MULTICOLOR 183см (6ft) діаметр зовнішньої сіткою спортивний для дітей і дорослих
4 095 ₴
- Немає в наявності
- Код: ДФ183М
- +380 (97) 867-70-00
Коло рами в даному батуті виготовлений за унікальною американської технології - каркас з квадратного профілю. Завдяки багатьом тестів, інженерам вдалося встановити, що така конструкція більш надужная і міцна.
Також тут застосований принцип подвійної оцинковки: зовні і всередині труби
Характеристики:
Розмір батута: 6ft
Діаметр батута: 183 см
Діаметр стрибального мата: 153 см
Висота від землі до стрибального мата: 50 см
Висота захисної сітки: 100 см
Загальна висота батута: 200 см
Максимальна вага користувача 90 кг
Тип захисної сітки: зовнішня
Вага батута: 26 кг
Каркас: Оцинкований
Кількість ніжок: 3шт U-образні
Кількість пружин: 36шт
Країна виробник батута: Польща
Країна виробник стрибального мата: США
Комплект поставки:
3x U-образні ноги
1x стрибковий мат
1x базова рама
36x сталевих пружин
1x захисна накладка на пружини
6х стійок для захисної сітки
1x захисна сітка
1x комплект кріплення з інструментом
1х інструкція з монтажу
Сходами не комплектується!!!
Поставляється в 1-й упаковці розміром 101,0 х 49,0 х 20,0 см
Покрокові рекомендації по складанню батутів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Just Fun |
| Країна виробник | Польща |
| Висота рами батута | 50 см |
| Висота з сіткою | 200 см |
| Діаметр батута | 183 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Multicolor |
- Ціна: 4 095 ₴






