-6%

Надувний ігровий центр інтекс 57149
2 871 ₴
2 686 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний ігровий центр — інтекс 57149. З гіркою і душем (під'єднання садового шланга)
Виготовлений із високоякісного вінілу завтовшки 0,3 мм.
Розміри: 295 х 191 см.
Висота 141 см. Висота бортів 14 см.
Об'єм води 206 літрів.
У наборі кульки та надувні фігури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 141 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 3 - 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 686 ₴
