-10%

Басейн сімейний 366 х 76 см. Bestway 57274 м картриджним фільтром
4 571 ₴
4 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57274
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: 1.Басейн.
2.Фільтр-насос
3. Адаптер для зливання води
Наливний басейн із надувним кільцем Bestway 57274
Матеріал чаші — тришаровий ПВХ. Розміри: Діаметр: 366 см.
Діаметр кільця 307 см. Висота: 76 см. Висота до кільця (глибина) 58 см.
Об'єм 5377 літрів.
Фільтр-насос 1250 літрів/год. 35 w/ Тип картриджа "I" Вага з коробкою 14,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 5377 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 119 ₴
