Комплектація
1.Басейн
2.Фільтр-насос.
4. Адаптер для зливання води
Прямокутний басейн Bestway 56251
Розмір чаші 404 х 201 см. Висота 100 см. Глибина ( рівень води) 92 см.
Розмір із каркасом: 464 х 261 см.
Об'єм: 6478 літри
Матеріал каркаса: сталеві оцинковані труби. Матеріал чаші: два шари ПВХ + скловолоконна сітка.
Зовнішній шар ПВХ сірого кольору, внутрішній — блакитний з імітацією мозаїки.
Фільтр-насос продуктивністю 2006 л/год. Споживання електроенергії 45 Вт. Довжина кабелю 230 см.
Можливе використання без фільтр-насоса, заглушки в комплекті.
вага паковання 54 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 54 кг |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 404 см |
| Об`єм | 6787 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 201 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сіро-блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴


