Дитячий надувний гіровий центр із гіркою Bestway 53068.
Для дітей від 3 років.
Розміри: 435 х 213 см.
Висота: 117 см.
У комплекті м'яч, кеглі, аркики,кільця.
Під'єднання садового шланга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 213 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴


