-18%

Надувний дитячий басейн Intex 57471
1 242 ₴
1 016 ₴
- В наявності
- Код: 57471
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн Intex 57471
3 кільця розмір: 159*159 см.(довжина,ширина) висота: 50 см
Об'єм: 344 літри
Клапан для зливу води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 334 л |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 150 до 200 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016 ₴


