-6%

Надувний басейн дитячий інтекс з надувним дном, 114 х 25 см
425 ₴
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57412
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн дитячий інтекс 57412 Надувне дно.
Розмір:114 см. Висота: 25 см. Об'єм: 136 л.
Для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 136 л |
| Діаметр | 114 см |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 114 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 100 до 150 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


