-1%

Надувний басейн intex 28120 Easy set 305х76 см, 3853 літри
2 374 ₴
2 342 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28120
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн intex 28120 Easy set набуває форми під час наповнення водою завдяки надувному кільцям.
Розміри: Діаметр чаші: 305 см. Діаметр кільця: 249 см. Висота чаші: 76 см. Висота до кільця: 58 см.
Об'єм: 3853 л.
Матеріал: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ (3 шари) Товщина матеріалу: кільця 0,27 мм, стінок 0,5 мм, довжина 0,25 мм.
У комплекті: адаптер для зливання води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3853 л |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342 ₴
