-6%

Надувний басейн intex 28110 Easy set 244х76 см
1 999 ₴
1 888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28110
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн інтекс 28110 набуває форму при наповнені водою.
РОзміри : Діаметр чаші 244 см, Діаметр кільця 196 см, Вісота чаші 76 см, Висота чаші до кільця 58 см,
Обем 2419 л.
Матеріал ПВХ тришаровий.
В комплекті адаптер для зливу води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 244 см |
| Довжина | 244 см |
| Об`єм | 2419 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 244 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 888 ₴
