Басейн надувний Intex 59469
Розмір: Діаметр132 см.: Висота: 28 см. Об'єм: 248 л. Вага: 1,2 кг
В комплекті надувний басейн, надувний круг, та надувний м'яч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 248 л |
| Діаметр | 132 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 132 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 100 до 150 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴


