Дитячий надувний ігровий центр Bestway 53052.
Для дітей від 3 років.
Розміри: 239 х 206 см.
Висота: 86 см.
Об'єм: 208 літрів.
Працює від садового шланга.
У комплекті надувні іграшки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 206 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047 ₴


