Надувний басейн intex 28112 Easy set
Набуває форму при наповненні водою за рахунок надувного кільця.
Розміри: Діаметр чаші: 244 см. Діаметр кільця: 196 см. Висота чаші: 76 см. Висота до кільця: 58 див. Об'єм: 2419 л.
Матеріал: ПВХ+скловолоконна сітка+ПВХ (3 шари) Товщина матеріалу: кільця 0,27 мм,стінок 0,5 мм,дна 0,25 мм
В комплекті: адаптер для зливу води,фільтр-насос картріджний (1250 л\хв,тип картриджа H)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 244 см |
| Довжина | 244 см |
| Об`єм | 2419 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 244 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Виріб | Басейн Easy Set |
| Розмір басейну | 183 х 51 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴

