-3%

Intex 58484 надувний дитячий басейн 1090 літрів, 305х183 см.
1 946 ₴
1 884 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58484
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн Intex 58484
3 кільця
Розмір: 305*183 см.(довжина ,ширина) висота: 56 см
Об'єм: 1090 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 1090 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 200 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 884 ₴
