Надувний баут для дітей. Виробник "Інтекс".
Розміри: діаметр 203 см. висота : 69 див.
Максимальне навантаження 54 кг.
Виготовлений з вінілу .
Вага 8,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 690 мм |
| Діаметр | 2030 мм |
| Максимальна вага | 54 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴


