-18%

Надувний ігровий центр басейн з гіркою 201 х 170 см Intex 57165
1 909 ₴
1 568 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57165
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний ігровий басейн для малечі.
Розміри 201 х 170 см. Висота 84 см.
Об'єм води 160 літрів.
Клапан для зливу води.
Гірка та надувні іграшки в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 840 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 2010 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1700 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568 ₴


