Надувний пляжний матрац для плавання 188х71 см, Intex
348 ₴
- Немає в наявності
- Код: 59895
Надувний пляжний матрац для плавання 188х71 см, IntexНемає в наявності
348 ₴
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний матрац для плавання з надувним підголовником.
Система " стакан".
Довжина 188 см ширина 71 см.
Максимальне навантаження 80 кг.
Силіконові клапани.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1880 мм |
| Ширина спального місця | 710 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴
