-14%

Двоспальне надувне ліжко 203х152х46 см із вбудованим електронасосом Intex 64824
2 675 ₴
2 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64824
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальне надувне ліжко із великою висотою ,46 см, що більш зручно при використанні.
Ліжко виготовоено із ПВХ, має флоковане покриття, що приємне на дотик.
Колір сірий із принтом " ялинкою".
Максимальне навантаження 272 кг.
Вбудований електронасос ,який працює від мережі 230 В. Також є додатковий клапан для накачування стороннім насосом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Флокіроване покриття | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴

