
Надувний басейн Intex від 1 року із надувним дном, "Солодка квітка" 86х25 см Intex
336 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58427
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн для найменших. Об'єм 56 літрів.
Басейн має надувне дно, тож його можна використовувати і без води.
Діаметр 86 см. Висота бортів 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 86 см |
| Довжина | 86 см |
| Об`єм | 56 л |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴


