-6%

Басейн 305х61 см, з надувним кільцем Intex 28118 та картриджний фільтр-насос
3 599 ₴
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28118
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн діаметром 305 см. Висота 61 см.
Діаметр кільця 285 см. Діаметр всередині кільця 265 см. Глибина 51 см.
Чаша басейну виготовлена з тришарового армованого ПВХ.
Зовні басейн синього кольору.Всередині — імітація мозаїки.
Об'єм 3077 літрів.
В комплекті картриджний фільтр-насос 1250 літрів в годину, та картридж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3077 л |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴


