
Круглий каркасний басейн з фільтром, драбиною, тентом та підстилкою 457x122 см 16 тонн Bestway 56438
20 414 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56438
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплектація Bestway 56438
1.Басейн
2.Картріджний фільтр-насос
3.Тент
4.Підстилка
5.Сходи
6.Адаптер для зливу води
7 Інструкція на ДВД
Каркасний басейн на 12 тон води. Bestway 56438
Розміри : діаметр 457 см. Висота 122 см. Реальна глибина ( рівень води ) 114 см.
Каркас басейну виготовлений з металевих оцинкованийх труб .
Чаша басейну з тришарового ПВХ з армуючою сіткою.
Всередині чаша імітує мозаїку.
Фільтр-насос 3028 л\год, тип картриджа ІІ,споживання електрики 45 Вт
Сходи з верхнім майданчиком ,метал+пластик, висота 122 см.,максимальне навантаження 135 кг
Тент з тарпауліна діаметр 457 см.
Підстилка з тарпауліна 488*488 см.
Вага упаковки 62 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 16015 л |
| Діаметр | 457 см |
| Довжина | 457 см |
| Ширина | 457 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 414 ₴


