-10%

Однспальний надувний матрац Intex 191 х 99 х 25 см зі вбудованим ножним насосом
976 ₴
883 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64761
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одномісний надувний матрац стане в нагоді на природі, в кемпінгу, в поході а також для ігр на воді .
Коли терміново потрібне додаткове спальне місце під рукою зажди надувний матрац. Адже це зручно.
Розміри 191 х 99 см. Висота 25 см.
Флокове покриття для ще більшого комфорту.
Максимальне навантаження 136 кг.
Вбудований ножний насос не займає місця та ніколи не загубиться.
Не перенакачуйте матрац та не стрибайте на ньому, щоб він служив вам довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Зелений |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 0 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 883 ₴

