Розбірний садовий павільйон розміром 3 х 4 метри . Висота 2.82 метри.
Масивні стійки, із квадратної труби 75 х 75 мм, виглядають масивно та надійно.
Поперечні труби 55х35 мм.
Накриття з прорезиненої тканини ,що не пропускає воду.
В комплекті штори і москітна сітка .
Вага павільйону 49 кг .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Форма даху | Вальмовий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Висота | 2820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 475 ₴








